OILS OF NATURE EVELINE COSMETICS

1/26/2017 10:56:00 AM

Dzisiaj przedstawię Wam kolejną nowość od marki Eveline Cosmetics. Jest to suchy olejek + serum nawilżające do twarzy i ciała na bazie 7 naturalnych olejków. Jeżeli jesteście ciekawi jak mi się sprawdził ten produkt - zapraszam do dalszego czytania :)


Sekretem niezwykłej skuteczności OILS OF NATURE jest unikalna technologia DRY OIL SENSATION łącząca suchy olejek z silnie pielęgnującym serum. Zaawansowane formuły wykorzystują dobroczynny wpływ olejków na skórę, bez tłustego filmu i uczucia lepkości. Suchy olejek + serum nawilżające na bazie 7 naturalnych olejków doskonale regeneruje, odżywia i pielęgnuje ciało i twarz.


Jest to doskonała formuła łącząca w sobie suchy olejek wraz z serum, które ma działanie nawilżające. Produkt można stosować na twarz i całe ciało. Olejek świetnie się wchłania i nie pozostawia po sobie suchej warstwy. Zaledwie po paru stosowaniach mogę stwierdzić, że moja skóra nabiera zdrowszego wyglądu i bardziej promiennego kolorytu. Delikatnie lśni, jest przyjemnie nawilżona i zregenerowana. Największym atutem  tego olejku jest obłędny, lawendowy zapach!


Produkt dostępny w Rossmannie.
Cena: 14,99zł

You Might Also Like

0 komentarze