Żel Micelarny 2w1

1/26/2017 10:55:00 AM

Ostatnio w moich rękach znalazł się produkt 2 w 1 z serii Face Therapy Proffesional. Płyn micelarny w żelowej formie, którym możemy wykonywać standardowy demakijaż bez spłukiwania za pomocą płatka kosmetyczna jak i stosować, jako żel myjący z wodą. 


Odkryj moc alg morskich w pielęgnacji twarzy! Ultradelikatny Żel Micelarny 2 w 1 skutecznie i delikatnie usuwa nawet wodoodporny makijaż oczu i ust oraz głęboko nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Unikalna, żelowa formuła nie zawierająca mydła dogłębnie oczyszcza skórę, nie wysuszając jej. Natychmiast niweluje zaczerwienienie, wzmacnia warstwę ochronną skóry i przywraca jej zdrowy blask. Oczyszczające micele błyskawicznie przyciągają zanieczyszczenia i cząstki makijażu i pomagają łagodnie usunąć je z powierzchni skóry. Algi intensywnie i długotrwale nawilżają skórę przywracając jej jędrność i blask. 


Żel Micelarny 2 w 1 efektywnie radzi sobie z wodoodpornym makijażem oczu, twarzy i ust. Produkt dokładnie likwiduje zanieczyszczenia, przy czym subtelnie łagodzi zaczerwienienia i wzmacnia warstwę ochronną skóry. Dzięki niezwykłej mocy alg, twarz wygląda na świeżą i nieprzemęczoną. Produkt stosuje rano i wieczorem, za każdym razem pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, miękką i nawilżoną. 


Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Przezroczysta butelka z zamknięciem typu klik nie sprawia żadnych problemów podczas użytkowania. Produkt znajdziemy w Rossmanie za jedynie 13,99 zł!


You Might Also Like

0 komentarze